Dudullu Kurye
Dudullu Kurye

 Dudullu Kurye

 Dudullu kurye Dudullu, İstanbul ili Ümraniye ilçesindeki bir mahalledir. İstanbul Ümraniye Ddudullu moto kurye hizmeti veren firmamız acil moto kurye konusunda 20 yıllık deneyimi 11 yıllık firma olma gururu ile  hizmet vermeye devam etmektedir.Dudullu moto kurye,Dudullu acil kurye

,Dudullu motor kurye.

İki mahalleden meydana gelmiştir. Kuzeydeki mahalleye Aşağı Dudullu, güneydeki mahalleye Yukarı Dudullu adı verilmektedir. Bu mahalleler grubu batıdan Ümraniye'ya bağlı Şerifali, Altınşehir, Adem Yavuz, Huzur mahalleleri, kuzeyden Çekmeköy'e bağlı Mimar Sinan, doğudan Ümraniye'ye bağlı Madenler ve Esenşehir mahalleleri çevreler.

dudullu kurye

Dudullu isminin kökenine dair internet üzerinde çeşitli açıklamalar mevcutsa da, Dudu Hatun yahut Duduoğulları’na ilişkin köken açıklamaları tarihsel kanıtlardan yoksundur. Bölgenin 93 Harbi sırasında güney kafkasyadan göç aldığı düşünüldüğünde, bölge kökenli “dudu” kelimesinden türetilmiş olması akla yakındır. Nişanyan sözlük’e göre Farsça kökenli bir sözcük olan “dudu” (1).tuti ???? papağan, dudu kuşu ve (2). dadu ???? yaşlı kadın anlamına gelmektedir.

dudullu express kurye

İstanbul Ansiklopedisi’ne göre Dudullu yerleşmesinin kuruluşu 350 yıl kadar önceye gitmektedir. Köyün mezarlığında 250 yıl öncesine dair mezar taşlarına rastlanır. İlk kurulduğunda Sarıbayraktar adını taşıyan yerleşmenin ismi daha sonra Dudullu olmuştur, sonraları köy Aşağı ve Yukarı Dudullu olarak ikiye ayrılmıştır. Yukarı Dudullu Sultan Abdülaziz döneminde (1861-1876) Alemdağ’da yaptırılan köşk nedeniyle inşa edilen yolun güzergahı üzerinde kalmış ve Aşağı Dudullu’ya nazaran daha çok gelişmiştir. Cumhuriyet öncesinde ve ardından da 1960′lara kadar büyük çiftliklerin bulunduğu, hayvancılık ürünleri, süt ve yoğurdu ile ünlü bir mesire yeri sayılan bölge, 1966 yılında yapılan Sanayi Planı ile sanayi yapılaşmasına açılmıştır. Bu tarihlerde Yukarı Dudullu’da 120, Aşağı Dudullu’da 80 olmak üzere 200 kadar hanenin ikamet ettiği Dudullu, 1970′ten sonra gecekondulaşma ile büyük bir nüfus göçü almıştır. Ümraniye ile birleşen Dudullu’nun daha sonra tüzel kişiliği de kaldırılarak Ümraniye’nin mahallesi konumuna gelmiştir.

dudullu moto kurye

dudullu acil kurye

dudullu kurye

dudullu evrak kurye

dudullu paket kurye

dudullu hızlı kurye

dudullu express kurye

 

dudullu kurye

 

 

 

 

 

 

 

 

Acil ilaç Araçlı Dudullu Moto Kurye Yaya Dudullu Moto Kurye Uçak Dudullu Moto Kurye Gece Dudullu Moto Kurye Dağıtım Nöbetci eczane Alo acil ilaç 7/24 Dudullu Moto Kurye MotoDudullu Moto Kurye Eczane İstanbul nöbetci eczane Gece Nöbetci Eczane acil ilaç El ilanı dağıtımı Dergi ve kataloğ dagıtımı acililac
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.